Цифрова інфраструктура підприємства може обмежуватися старим ПК з доступом до мережі. А може включати в себе тисячі робочих станцій і серверів, які підкоряються численним центрам обробки даних, йдучи своїм гілками в хмарні сервіси. Чим складніше бізнес-процеси підприємства, тим більше компонентів включає в себе його ІТ-інфраструктура: персональні робочі станції і оргтехніку, файлові сервери і ЦОД, бездротові мережі і СКМ, програмне забезпечення та хмарні сервіси, а також пристрої контролю доступу і відеоспостереження.
Незалежно від масштабу інфраструктури, вона забезпечує виконання основних функцій і бізнес-процесів підприємства. Ключове питання: наскільки ефективно вона справляється зі своїм завданням?
Відповідь на нього можна знайти в інженерних рішеннях, виборі вендорів і технологій, які використовуються при проектуванні й монтажі. Фахівці FTL завжди спираються на потреби конкретного бізнесу. Тому побудовані нами системи оптимізують реальні процеси: прискорюють взаємодію, захищають критичні дані, роблять відмовостійкими ключові етапи, а надлишкові – прибирають.