Управління безпекою інфраструктури

Безпека IT-інфраструктури -
це безпека бізнесу

Захист периметра мережі від несанкціонованого проникнення, забезпечення стійкої роботи серверів і безпеку кінцевих точок - все це елементи комплексу заходів з управління IT-інфраструктурою підприємства. Вони формують фундамент для інформаційної безпеки всього бізнесу в цілому.

Захист систем і конфіденційних даних допомагає бізнесу уникнути втрат інтелектуальної власності та збоїв у виробничих активностях, які боляче вдарять по бюджету і діловій репутації. За даними статистики, у понад 90% організацій, які стали жертвами кібератак, не помічають витоку даних, поки їм про це не повідомлять інші. При цьому, локалізація проблеми займає від тижня до декількох місяців.

Саме управління безпекою інфраструктури відповідає, чи будуть кінцеві пристрої відповідати вимогам бізнесу і контролюючих органів, чи зможуть вони забезпечити ефективну роботу і отримання прибутку.

Цей напрямок об’єднує такі засоби, як моніторинг вхідного і вихідного інтернет-трафіку за допомогою міжмережевих екранів і антивірусів, захист даних і каналів зв’язку криптографічними шлюзами, забезпечення стабільної роботи серверного обладнання.

Наші переваги

Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Люди

Люди

FTL Company Ltd об'єднує професіоналів різних напрямків і спеціалізацій.
Доступность

Відкритість

FTL Company Ltd є регулярним учасником профільних виставок в Україні, країнах СНД і Євросоюзу.

Пов'язані послуги

Подбайте про кібербезпеку бізнесу!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання