Новость

PetsCare – глобальная экосистема ухода за домашними питомцами от FTL

21 Листопада, 2019

Компанія FTL анонсує вихід інноваційного комплексного продукту Pets Care, здатного вирішити широкий ряд питань у сфері ветеринарної медицини та догляду за домашніми тваринами. Безкоштовний онлайн-сервіс дозволить простіше будувати комунікацію між фахівцями галузі та власниками тварин, укладати довгострокове партнерство і будувати взаємовигідні відносини.

PetsCare

PetsCare – перший в Україні високотехнологічний сервіс подібного роду, який виступає посередником між власниками домашніх тварин і фахівцями в тій чи іншій області. Це маркетплейс ветеринарної медицини, волонтерських проектів та виробників спеціалізованої продукції, що дозволяє розширити клієнтську базу і принести користь споживачеві.

Все, що потрібно домашньому улюбленцю, – в одному додатку

В одному сервісі об’єднані ветеринарні клініки і магазини, кінологи і зоопсихологи, готелі для тварин, грумінг-салони, притулки і заводчики. PetsCare дозволить знайти кращих фахівців, грунтуючись на спектрі послуг, ціновій політиці, системі рейтингу та відгуках, записатися на прийом, отримати онлайн-консультацію або зробити покупку онлайн.

Власники отримають можливість ретельніше стежити за здоров’ям і активністю свого чотирилапого друга, створивши картку тварини з докладною інформацією та порадами з догляду за ним. Це, в свою чергу, також полегшить роботу фахівцям, які будуть отримувати доступ до всіх необхідних характеристик тварини після звернення власника.

PetsCare – максимум корисної інформації

PetsCare – це також всеосяжна інформаційна платформа, яка містить довідники ветеринарної медицини, а завдяки аналітичним функціям програма допоможе з вибором щеплення, відповідних продуктів харчування і підбором партнера для в’язки. Це цифровий інструмент, що дозволяє приймати рішення оперативно, зручно і виважено.

Основні функції PetsCare:
– картки тварин з історією хвороб;
– картки фахівців;
– медичні довідники;
– ветеринарні препарати;
– вибір і управління полісами страхування;
– послуги та сервіси лабораторій, запис;
– послуги та сервіси приватних клінік;
– аналітика;
– звіти;
– навчання та освіта;
– чати й спільноти;
– онлайн-консультація, вибір, виклик лікаря та багато іншого.

Завдання проекту – повноцінне покриття всіх аспектів ветеринарної медицини та догляду за домашніми тваринами з використанням інноваційних технологій, таких як IoT, AI, BlockChain.

Приєднуйтесь до FTL на шляху цифрової трансформації ветеринарної медицини

FTL запропонує кожному фахівцю, зацікавленому в отриманні переваг інноваційних технологій, можливість приєднатися до платформи PetsCare і з її допомогою масштабувати свій бізнес.

Фахівці галузі отримують додаткову рекламну площадку для залучення нових клієнтів, а також аналітичні інструменти, що дозволяють відслідковувати і підвищувати ефективність конкретної кампанії.

Одним з наших партнерів вже стала мережа клінік ЦСВМ – одна з найбільших на ринку України з 20-річним досвідом. Мережа ЦСВМ, в свою чергу, є партнером ряду ветклиник Франції, Бельгії, Німеччини, Польщі та Канади.

Наша прихильність якісному сервісу з використанням IT-інструментів змушує нас постійно рухатися вперед, модернізуючи звичні способи ведення бізнесу в зручні, гнучкі і ефективні.

инновационный продукт PetsCare
FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

Cостоялся 17-й международный конгресс специалистов ветеринарной медицины

инновационный продукт PetsCare
FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

Cостоялся 17-й международный конгресс специалистов ветеринарной медицины

InsurCare
WeSure – инновационное цифровое страхование от FTL

Новый сервис от компании FTL станет персональным независимым брокером для каждого

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання