Захист даних і конфіденційність

Захист даних, як щеплення від пошкоджень і витоків

Розумне оперування даними - перший крок до їх цілісності. Правильна архітектура, спроектована з урахуванням особливостей вашого бізнесу, відкриє вам широкий спектр методик для захисту даних. А рішення для шифрування допоможуть забезпечити безпеку протягом усього життєвого циклу даних, і, разом з тим, дозволять ідентифікувати звернення до конфіденційної інформації.

Сховати дані від сторонніх можна різними способами. Наприклад, програмними засобами вибудувати бар’єр на шляху потенційного викрадача інформації. Або криптографічними способами змінити їх до невпізнанності.

Але розкрадання – не єдина небезпека, яка загрожує конфіденційній інформації. Також слід їх уважно захищати від пошкодження або втрати в разі пошкодження обладнання, недбалості або злого наміру співробітників. Тут допоможуть такі рішення, як резервне копіювання, дублювання, розподілене і віддалене зберігання, і т.д.

Тому, підходити до питання захисту даних потрібно, як до цілісної задачі – оцінити зовнішні та внутрішні ризики, особливості бізнес-процесів, в яких ці дані беруть участь, забезпечити захист каналів зв’язку і шифрування трафіку. Комплексне консультування фахівцями з кібербезпеки FTL Company Ltd допоможе вам створити строгі та гнучкі рішення для надійного захисту даних.

Наші переваги

Опыт

Досвід

Ми піклуємося про кібербезпеку наших клієнтів з 2007 року.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Доступность

Доступність

Географія проектів, реалізованих системним інтегратором FTL, не обмежується тільки Києвом або Україною.

Пов'язані послуги

А хто читає вашу пошту?

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання