Інформаційна безпека

Захист цифрових активів - це не модні слова, а створення сучасної екосистеми безпеки у вашій організації

Попереджати загрози, бути сильнішими за конкурентів

Об'єднуємо світові інновації в кібербезпеці зі своїм багаторічним досвідом для стабільної роботи і безперервного зростання нашого клієнта, - FTL Company Ltd.
Кому потрібен кіберзахист

На чорному ринку дані перетворилися в дуже затребуваний товар. У минулому році більше половини зареєстрованих кібератак довелося на бізнес.

Основними жертвами стали представники промисловості, медицини, фінансового сектора, а також держустанови. Одні – недостатньо подбали про захист мережі, серверів і баз даних, інші – були не готові до DDoS атак, треті – не змогли захистити канали зв’язку і запобігти витоку конфіденційної інформації.

Для захисту критичних даних від атак хакерів і програмних збоїв компанії звертаються за допомогою до фахівців з кібербезпеки.

Завантажити каталог
Защитите свое цифровое предприятие и обеспечьте его непрерывность

300

млн. записів

персональних даних українців виставили на продаж у 2020 році

9

млн. клієнтів

британської авіакомпанії EasyJet втратили приватність через хакерів

12

млн. клієнтів

дані МФО продаються на кіберзлочинних форумах

Безопасность приложений
Кращі інструменти на захисті вашої кібербезпеки

Інформаційна безпека починається з аналізу, який виявить уразливості в ІТ-інфраструктурі Вашого бізнесу. Наступний крок – стратегія кібербезпеки бізнесу з подальшою реалізацією задуманих кроків для побудови екосистеми безпеки.

FTL Company Ltd. використовує для захисту Вашого бізнесу передові методи і технології, серед яких багато власних унікальних напрацювань. На кожен тип атак на IT-системи у нас є свої варіанти протидії.

Інформаційна безпека вимагає системної роботи. Але навіть окремі кроки, якщо вони виконані професіоналами, здатні зміцнити Ваше положення на ринку і в критичний момент зробити Вас сильнішими за конкурентів. Почніть будувати своє здорове середовище інформаційної безпеки разом з нами.

Послуги з кібербезпеки

А ваш бізнес захищений від кіберзагроз?

Всі послуги FTL

Інноваційні IT-рішення від FTL Company Ltd. допомагають збільшити прибуток за рахунок зниження експлуатаційних витрат, мінімізувати бізнес-ризики і домогтися довгострокової переваги над конкурентами.

Як забезпечити інформаційну безпеку

З кожним роком частка цілеспрямованих кібератак на бізнес зростає. Захисту потребують різні ланки інформаційних систем:

  • дані на локальних і хмарних сховищах;
  • угоди і конфіденційні документи;
  • персональні дані клієнтів;
  • доступи до внутрішніх сервісів;
  • стабільність мереж і процесів.

І не варто думати, що «мене-то пронесе». Такий підхід, як мінімум, послабить вас на тлі більш підготовлених конкурентів. І зробить найбільш доступною ціллю для онлайн-злочинців. При цьому ви навіть не будете знати, що на ваш бізнес вже хтось поклав око. А з таким партнером навряд чи ризикнуть вести справи люди, які піклуються про власну інформаційну безпеку.Єдина правильна реакція – це інвестиції в кібербезпеку. Мова не обов’язково йде про дорогі системи захисту. Елементарне навчання персоналу правилам безпеки під час роботи в інтернеті не потребує великих вкладень, але зробить бізнес трохи захищенішим.Важливо залучити до кіберзахисту фахівців з безпеки. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант, виходячи зі специфіки бізнесу, потенційних ризиків і фінансової доцільності. Адже протидіяти кіберзлочинцям можна на різних рівнях:

  • захист і архівування цифрових активів забезпечать цілісність конфіденційних даних і допоможуть запобігти несанкціонованому доступу. Допоможуть захистити і відновити ваші конфіденційні дані;
  • захист цифрового підприємства забезпечить безперервність його роботи. Професіонали забезпечать своєчасне виявлення і правильне реагування на загрози і вторгнення, що гарантує безперервність і відмовостійкість операційних процесів;
  • захист користувачів, мережі та пристроїв убезпечить бізнес від ризиків фішингу та всюдисущого «людського» чинника.

Ефективними методами також можуть стати правильна політика безпеки користувачів і налаштування аутентифікації, встановлення Firewall і мережевого антивірусного ПО, моніторинг трафіку для своєчасного виявлення атак, та ін. Важливо пам’ятати, що кібербезпека, як і безпеку виробництва, не можна довіряти дилетантам.

Новини

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання