Управління загрозами і вразливостями

Керувати вразливостями, щоб не боятися кібератак

Небезпечно прогнозувати готовність підприємства до кібератаки, спираючись тільки на суб'єктивні оцінки. Реальну надійність IT-інфраструктури бізнесу покажуть стресові ситуації. Їх можна і потрібно моделювати, щоб контролювати свої слабкі місця і бути готовим до зовнішніх загроз.

Тестування на вразливості включає в себе перевірку інфраструктури, мобільних технологій і додатків, на яких будується робота бізнесу. Моделювання кібератак покаже реальний рівень готовності до критичних ситуацій. Це дасть можливість вашій команді з забезпечення кібербезпеки відточити свої навички протидії загрозам.

Так ви ідентифікуєте потенційні слабкі ланки. А можливість управління ними дозволить вашій організації впровадити і оптимізувати інфраструктуру управління вразливостями.

Фахівці FTL Company Ltd ретельно перевірять систему кібербезпеки вашого бізнесу, перевірять всі потенційні та неочевидні лазівки – не гірше хакерів, тільки без фінансових втрат і збитків для репутації.

Результатом роботи стане покроковий план для оптимізації кібербезпеки компанії. Щоб ви могли управляти погрозами, а не боятися їх.

Наші переваги

Клиенты

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix, Банк СІЧ та ін.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Опыт

Досвід

Ми піклуємося про кібербезпеку наших клієнтів з 2007 року.

Дізнайтеся про свої слабкі сторони раніше конкурентів!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання