Виявлення та реагування

Як правильно реагувати на кіберзагрози

Комплексні системи для автоматизованого виявлення кібератак і оперативного реагування на них мінімізують вплив позаштатних ситуацій на бізнес. Адже інциденти трапляються незалежно від інвестицій в інформаційну безпеку. І далеко не завжди це навмисні вторгнення.

Але партнерам, клієнтам і органам влади все одно, що стало причиною витоку конфіденційних даних, обсяги яких зростають з кожним днем. Особливо вразливими стають організації, робота яких пов’язана зі збором, обробкою і зберіганням персональної інформації. З одного боку, їх атакують зловмисники, з іншого – регуляторні органи накладають на них додаткові зобов’язання.

Своєчасна і правильна реакція на інциденти безпеки дозволяє економити час і гроші – де можливо, обходитися без участі фахівців з ІБ, захищаючи периметр мережі, сервера ЦОД або окремі пристрої в автоматичному режимі. Або, навпаки, інформувати про позаштатну ситуацію відповідальних співробітників, керівників або власників.

Фахівці з кібербезпеки FTL Company Ltd навчать вашу IT-інфраструктуру виявляти поведінкові аномалії, забезпечать інструментами для виявлення і розвідки загроз, пропишуть ефективні сценарії для реагування на відомі і невідомі кіберзагрози в реальному часі.

Наши преимущества

Люди

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix, Банк СІЧ та ін.
Доступность

Доступність

Географія проектів, реалізованих системним інтегратором FTL, не обмежується тільки Києвом або Україною.
Портфолио

Портфоліо

Успішні проекти з IT-стратегії, архітектури інфраструктури, кібербезпеки, розробки ПЗ.

Пов'язані послуги

Підготуйтеся до кібератаки заздалегідь!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання