Управління ідентифікацією та доступом

Управління ідентіфікацією та доступом

Розподіл користувачів за ролями, а бізнес-процесів на шари виходячи з політики безпеки компанії вбереже підприємство від непотрібних ризиків. Коли співробітники мають доступ тільки до тих ресурсів, які їм потрібні для роботи, ймовірність збоїв, втрати даних або витоку конфіденційної інформації через «людський фактор» значно знижується.

Автоматизувати процеси доступу до даних і сервісів покликані системи Identity and Access Management (IAM). У поєднанні з хмарними технологіями, вони роблять бізнес-процеси гнучкішими і масштабованішими, забезпечуючи співробітникам необхідний рівень допуску і фільтруючи сторонні звернення. А привілейоване управління обліковими записами знизить ризик дорогих кібератак на бізнес.

Управління привілеями і доступом грає важливу роль, коли потрібно оперативно обмежити доступ до сервісів або даних, наприклад, при звільненні співробітників. Або надати особливі права партнерам, які не мають прямого доступу в корпоративну мережу.

Фахівці FTL Company Ltd спроектують і впровадять збалансовані IT-рішення для ідентифікації та доступу, виходячи з ключових ризиків бізнесу та його ефективності. В таких умовах буде забезпечений адекватний рівень захисту даних, а користувачі зможуть оптимально використовувати додатки та інструменти.

Наші переваги

Люди

Люди

FTL Company Ltd об'єднує професіоналів різних напрямків і спеціалізацій.
Клиенты

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix, Банк СІЧ та ін.
Опыт

Професіоналізм

Інженери FTL Company Ltd регулярно проходять сертифікацію Microsoft, Hewlett Packard Enterprise та ін.

Закрийте свою мережу від сторонніх!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання