Продуктивність цифрових робочих місць

Віртуальні технології для високої продуктивності співробітників

Застаріла техніка не дозволить співробітникам працювати з повною віддачею. Вирішити цю проблему можна по-різному. Наприклад, купити кожному по MacBook Pro. Це дорого, ефектно, але не ефективно. Альтернативне рішення - віртуальні робочі місця.

Співробітники так само працюють за реальними моніторами з клавіатурами. Тільки замість персональних комп’ютерів використовуються тонкі клієнти і віртуальні робочі станції.

На відміну від традиційних ПК, ці машини не роблять ніяких обчислень. Вони тільки пов’язують пристрої введення і виведення (монітор, клавіатуру, мишу і т.д.) з централізованим сервером, на якому зберігаються дані і обробляють запити користувачів. Фактично тонкі клієнти лише виконують функцію терміналу між корпоративним інформаційним простором і локальною робочою станцією.

Невисока, як для продуктивних машин, вартість – не єдина перевага такого рішення. Оптимізувати витрати можна на ліцензійному ПО, яке встановлюється тільки на центральний сервер, і підтримці – налаштування віртуальної станції проводиться для всіх пристроїв одночасно.

За рахунок передачі ключових функцій центрального вузла, розподілені робочі станції забезпечують підвищену продуктивність IT-інфраструктури та безпеку – конфіденційна інформація не виходить за межі захищеного простору, а всі дані фіксуються централізованою системою резервного копіювання.

Фахівці FTL Company Ltd. допоможуть Вам створити відмовостійкий програмно-апаратний комплекс для будь-якої кількості локальних і віддалених співробітників, де кожна копійка вкладень буде виправдана.

Наші переваги

Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Портфолио

Портфоліо

Успішні проекти з IT-стратегії, архітектурі інфраструктури, кібербезпеки, розробці ПЗ.
Доступность

Доступність

Географія проектів, реалізованих системним інтегратором FTL, не обмежується Києвом і Україною.

Пов'язані послуги

Ваші співробітники можуть працювати продуктивніше!

ІТ послуги FTL Company Ltd. прискорюють вашу цифрову трансформацію

Керовані і професійні IT послуги допоможуть вам в Digital-трансформації.
Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання