Хмарна безпека

Переваги хмарних технологій без шкоди для безпеки

Хмарні сервіси забезпечують більшість можливостей кіберзахисту, знайомих в традиційних IT-системах. Ідентифікація та контроль доступу, захист даних від витоків і пошкодження, антивірусний захист ЦОД - всі ці рішення реалізовані для хмарних сховищ. При цьому перенесення обчислювальних потужностей підприємства в «хмари» роблять бізнес гнучким і масштабованим.

Хмарна безпека дотримується традиційних підходів до управління безпекою, розвиваючи існуючі методології протидії кібератакам, як в частині виявлення та запобігання, так і в реагуванні та локалізації загроз. Але при цьому cloud-рішення дають велику гнучкість в комбінуванні інструментів.

Обираючи для бізнесу рішення з безпеки хмарних сервісів важливо розуміти, які вимоги висувають регуляторні органи та які загрози реально існують в тій чи іншій сфері. Особливо, коли бізнес працює з чутливими даними, наприклад, платіжними засобами чи медичною інформацією. Або в країні, законодавство якої вимагає зберігати дані громадян тільки на своїй території.

Фахівці з ІТ-безпеки FTL Company Ltd підготують стратегію Cloud Security і дорожню карту, що відповідає вашим основним бізнес-цілям. Наступним кроком стане розробка архітектури хмарної безпеки і план інтеграції ваших процесів і технологій безпеки з урахуванням потреб користувачів, додатків і даних через хмарні сервіси.

Щоб забезпечити безпеку при використанні хмарних технологій, ми допоможемо мігрувати в «хмари» і станемо надійною опорою для вашої ІТ-інфраструктури.

Наші переваги

Доступность

Доступність

Географія проектів, реалізованих системним інтегратором FTL, не обмежується тільки Києвом або Україною.
Портфолио

Портфоліо

Успішні проекти з IT-стратегії, архітектури інфраструктури, кібербезпеки, розробки ПЗ.
Опыт

Професіоналізм

Інженери FTL Company Ltd регулярно проходять сертифікацію Microsoft, Hewlett Packard Enterprise та ін.

Працюйте з інформацією безпечно!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання