Надихай світ, створюй майбутнє

Юрий Шостка

Технології набули першорядного значення в сучасному світі, проникнувши в усі сфери нашого життя. Тому сьогодні недостатньо створювати якісний продукт - для того, щоб компанія отримувала прибуток, вона повинна працювати як годинник, злагоджено і без збоїв. Ми допоможемо вам отримати всі переваги інноваційних рішень, забезпечивши високу ефективність і безпеку роботи всіх процесів усередині компанії.

Юрій Шостка
Founder & Chief Executive Officer (CEO)
Хто ми

З 2007 року українська IT-компанія повного циклу FTL Company Ltd. робить бізнес своїх клієнтів гнучким і продуктивним. Наша експертиза включає всі сфери системної інтеграції та розробки програмного забезпечення, DevOps інженерії і UI / UX дизайну, кібербезпеки та хмарних рішень.

Ми допомагаємо партнерам з усього світу нарощувати технічну експертизу і розробляти програмні продукти якісно, ​​швидко і з оптимальними витратами ресурсів. Географія наших проектів – Україна і США, країни СНД і Євросоюзу.

За 15 років системні інженери FTL реалізували 160 проектів в області інформаційної безпеки, хмарних рішень і розробки програмного забезпечення. Отриманий досвід дозволяє нам комплексно підходити до бізнес-завдань будь-якої складності.

Завантажити PDF
Філософія

Місія FTL Company Ltd. – пропонувати комплексні рішення, засновані на передових технологіях, аналітичних інструментах, досвіді і професіоналізмі нашої команди. У світі, де інформаційні технології набувають ключового значення, такий підхід дозволяє нашим клієнтам і партнерам досягати успіху.

З любов’ю до інновацій і своїй справі ми створюємо технології і продукти, які роблять життя людей повнішим, допомагають розвиватися бізнесу. Ми впевнені, що прогрес і процвітання суспільства залежить від нас.

Обираючи FTL, ви обираєте для свого бізнесу нове майбутнє. У ньому всі процеси оптимізовані і підпорядковані цілі вищого порядку – створення корпоративної культури, яка приносить прибуток компанії і користь суспільству. Почніть власну digital-еру разом з FTL Company Ltd.

Цінності
Команда
Об'єднуємо професіоналів, які глибоко розуміють завдання і потреби бізнесу клієнта, і здатні створювати ефективні інструменти.
Люди
Соціальна відповідальність
Ми прагнемо подарувати суспільству краще майбутнє, активно впроваджуючи інноваційні технології. Задача розвитку корпоративної відповідальності включені в нашу концепцію розвитку, стратегію і довгострокові цілі.
Суспільство
Ставимо перед собою глобальні задачі, щоб не лише задовольнити запити конкретного клієнта, а й принести користь суспільству.
Клиенты
Клієнти
Відносини з клієнтами, побудовані на чесності та довірі - основа нашої філософії і запорука ефективності кожного прогресивного проекту.
Наші переваги

Знання. Аналітика. Стратегія.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, стаючи досвідченішими щодня, і передаємо наш досвід клієнтам.

Орієнтир на клієнта

Інтереси клієнта - наш пріоритет. Здатність чути і розуміти його потреби - фундамент плідної співпраці.

Нестандартний підхід

Наша мета - принести результат замовнику, що вимагає нестандартних індивідуальних рішень

Інноваційність

Тільки відповідність вимогам, продиктованим сучасним світом, дозволить утримати лідерські позиції бізнесу.

Широкий спектр послуг

Ми відкриті до розширення сфер нашої діяльності і розуміємо, що кращі рішення народжуються на перетині їх кордонів.

Лідерство

Прогрес компанії неможливий без прогресу її співробітників, зацікавлених в розвитку своїх професійних компетенцій.
Наша команда
Ми завжди тримаємо руку на пульсі інновацій в IT, щоб пропонувати тільки найефективніші рішення відповідно до запитів конкретної компанії.
Наші партнери
Ми раді співпрацювати з кращими в галузі IT
Наші клієнти
Довірчі довгострокові відносини - наша прерогатива

Подивіться на свій бізнес очима IT-експерта!

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання