Інфраструктура і хмарні сервіси

Об'єднувати цифрові активи бізнесу, забезпечуючи стабільний доступ незалежно від відстаней

Технології, здатні знизити витрати і прискорити процеси

Від цифрової інфраструктури залежить, наскільки впевнено почуватиметься бізнес. Більше 15 років FTL Company Ltd. створює кращі рішення для надійної ІТ-інфраструктури.
Навіщо проектувати ІТ-інфраструктуру підприємства

Цифрова інфраструктура підприємства може обмежуватися старим ПК з доступом до мережі. А може включати в себе тисячі робочих станцій і серверів, які підкоряються численним центрам обробки даних, йдучи своїм гілками в хмарні сервіси. Чим складніше бізнес-процеси підприємства, тим більше компонентів включає в себе його ІТ-інфраструктура: персональні робочі станції і оргтехніку, файлові сервери і ЦОД, бездротові мережі і СКМ, програмне забезпечення та хмарні сервіси, а також пристрої контролю доступу і відеоспостереження.

Незалежно від масштабу інфраструктури, вона забезпечує виконання основних функцій і бізнес-процесів підприємства. Ключове питання: наскільки ефективно вона справляється зі своїм завданням?

Відповідь на нього можна знайти в інженерних рішеннях, виборі вендорів і технологій, які використовуються при проектуванні й монтажі. Фахівці FTL завжди спираються на потреби конкретного бізнесу. Тому побудовані нами системи оптимізують реальні процеси: прискорюють взаємодію, захищають критичні дані, роблять відмовостійкими ключові етапи, а надлишкові – прибирають.

191

млрд $

обсяг світового ринку сервісів хмарної інфраструктури за 2019 рік

Cisco, Dell Inc, Hewlett Packard Enterprise

- найбільші постачальники обладнання для IT-інфраструктури

50

% хмарних сервісів

забезпечують Amazon та Microsoft

Хмарні сервіси - це зручно

Компанії усього світу активно використовують cloud services, і Україна не є винятком. Бізнес пропозиції від Dropbox, Google, Microsoft забезпечують захищений зв’язок, зберігання даних, доступ і можливості для спільної роботи над одним проектом для людей з України, Європи або США. А при розумному підході, навіть дозволяють заощадити.

У світі існує більше десятка різних моделей використання «хмар». Найбільш поширені – це SaaS, PaaS і IaaS. У першому випадку клієнт бере в користування програмне забезпечення, наприклад, Microsoft Office 365, у другому – повноцінну віртуальну платформу, в третьому – орендує віддалені обчислювальні ресурси. А віддалені сервери для ЦОД і резервного зберігання даних захищають критичну інформацію не лише від кіберзагроз, але і від силового вилучення.

Частину ІТ-інфраструктури, яку раціонально переносити в «хмари», для кожного бізнесу потрібно визначати індивідуально. І краще довірити цю справу професіоналам. Фахівці FTL Company Ltd. підкажуть, де можна заощадити на непотрібних «фішках», і запропонують інфраструктурні рішення, які дуже швидко окупляться.

Послуги з інфраструктури і хмарних сервісів

Підберемо рішення для ваших задач!

Всі послуги FTL

Інноваційні IT-рішення від FTL Company Ltd. допомагають збільшити прибуток за рахунок зниження експлуатаційних витрат, мінімізувати бізнес-ризики і домогтися довгострокової переваги над конкурентами.

Новини

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання