Безпека додатків

Антивіруси для бізнесу:
на сторожі процесів і додатків

Стабільна робота більшості компаній залежить від бізнес-додатків, що використовуються. Але програми, що обробляють критичні для бізнесу дані, можуть містити уразливості в своєму коді або мати неправильну конфігурацію.

Через ці лазівки зловмисникові легко отримати доступ до інфраструктури підприємства і конфіденційної інформації, або просто вивести додаток з ладу. Результатом стане спотворення або компрометація даних, порушення бізнес-процесів організації і, як наслідок, серйозні репутаційні та фінансові втрати.

За безпеку додатків в багаторівневій системі кібербезпеки бізнесу відповідає антивірусне ПЗ. Воно може бути націлене на виявлення вже відомих сигнатур шкідливих програм, виявлення невідомого потенційно небезпечного ПО, аналіз роботи підозрілих скриптів в імітованому віртуальному середовищі і т.д. На кожен вид кібератак на ключові для бізнесу програми антивіруси готові запропонувати свій варіант протидії.

Окремим напрямком захисту додатків від зловмисників є E-mail Security. Воно не дає шкідливому коду проникнути в корпоративну мережу через електронну пошту. А також захищає від злому поштові сервера компанії і електронні ящики співробітників.

Ми в FTL Company Ltd вже більше 10 років створюємо кращі антивірусні рішення для наших клієнтів – спираючись на свій багаторічний досвід, особливості бізнесу, який беремося захищати, його потреби і ключові ризики.

Наші переваги

Клиенты

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix, Банк СІЧ та ін.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Опыт

Досвід

Ми піклуємося про кібербезпеку наших клієнтів з 2007 року.

Пов'язані послуги

Зробіть бізнесу щеплення від вірусів!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання