Проектування та архітектура IT-систем

ІТ-проектування перетворює окремі технологи в злагоджений бізнес

Підбір правильної архітектури, а не потужність і дорожнеча обладнання, що використовується, сьогодні визначають ефективність інформаційних систем. Адже сучасне підприємство - це сукупність складних бізнес-процесів, які задіюють різні елементи ІТ-інфраструктури. І від того, наскільки злагоджено ці ланки працюють, залежить надійність і ефективність всього бізнесу.

Завдання ІТ-проектування – підібрати обладнання і технології, які найбільше підходять для конкретного підприємства, і «подружити» їх між собою. Архітектура має враховувати безліч факторів: можливості масштабування і впровадження додаткових компонентів, простоту в експлуатації і технічної підтримки, присутність вендора або ліцензованого сервісу в країні та доступність технічних фахівців для подальшого обслуговування, вартість ліцензій і контрактів, і т.д. Тому до подібних завдань слід залучати системних інтеграторів.

Фахівці FTL Company Ltd. мають великий досвід у проектуванні та побудові ІТ-архітектури, добре орієнтуються в нових технологіях. Це дозволяє проектувати IT-системи, які не просто посилять бізнес, а швидко окупляться і позбавлять від додаткових труднощів при експлуатації, модернізації або розширенні функціоналу.

Наші переваги

Опыт

Досвід

Ми створюємо оптимальні IT-рішення для наших клієнтів з 2007 року.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Доступность

Доступність

Географія проектів, реалізованих системним інтегратором FTL, не обмежується тільки Києвом або Україною.

Не втрачайте можливостей цифрових технологій!

ІТ послуги FTL Company Ltd. прискорюють вашу цифрову трансформацію

Керовані та професійні IT-послуги допоможуть вам в Digital-трансформації.
Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання