Консультаційні послуги з питань безпеки

Консалтинг в кібербезпеці:
навіщо він потрібен

Безпека починається зі стратегії. Розробити стратегію, що відповідає потребам вашого бізнесу, з оптимальною віддачею від інвестицій допоможуть фахівці з кібербезпеки FTL Company Ltd.

Власники бізнесу, топ-менеджмент і навіть IT-директори і IT-фахівці компанії мають досить поверхневі знання в кібербезпеці. Адже щохвилини в світі з’являються нові загрози для бізнесу та його інфраструктури.

Без допомоги фахівців з кібербезпеки не можна бути впевненим, що конфіденційні дані і виробництво надійно захищені від випадкових збоїв і вторгнень ззовні. Не кажучи вже про те, щоб робити правильні інвестиції в IT security. Тому погляд професіонала зі сторони такий цінний.

Наш підхід ZeroDistance дозволить оперативно оцінити стан вашого підприємства. Подібно рентгенівському знімку, він виявляє області, де можна отримати максимальні поліпшення при мінімумі зусиль. У підсумку, ми запропонуємо стратегію ІБ, розробимо необхідну архітектуру і дамо покрокове керівництво для вирішення найгостріших проблем безпеки.

Наші переваги

Опыт

Досвід

Ми піклуємося про кібербезпеку наших клієнтів з 2007 року.
Люди

Люди

FTL Company Ltd об'єднує близько 50 професіоналів різних напрямків і спеціалізацій.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.

Подбайте про кібербезпеку бізнесу!

Інші напрямки інформаційної безпеки

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання