Новость

FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

21 Листопада, 2019

24-25 листопада в ТРЦ Термінал (м.Бровари) відбувся 17-й міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини, в якому взяла участь FTL. В рамках заходу компанія представила власний інноваційний сервіс PetsCare – високотехнологічну екосистему, яка об’єднує всі напрямки ветеринарних послуг і товарів.

инновационный продукт PetsCare

Новий проект FTL зацікавив всіх учасників конференції: лікарів, виробників, лекторів. У процесі спілкування ми розглянули можливості різнобічного застосування платформи PetsCare.


  • Для лікарів – це канал залучення клієнтів і підтримка репутації, а також оцифровка картки історії хвороби підопічного, ветеринарна телемедицина та онлайн-запис на прийом.

  • Для виробників – це маркетплейс і маркетингові аналітичні інструменти для розповсюдження товарів на умовах чесної конкуренції (в основі сервісу – автоматичний підбір тих товарів, які потрібні користувачеві, з урахуванням рейтингу і коментарів).

  • Для лекторів – це майданчик підвищення кваліфікації, проведення онлайн-заходів і навчальних вебінарів із залученням слухачів з усього світу. З PetsCare зручно почати наукову дискусію, ділитися досвідом, поширювати знання і нові практики.


Багато учасників заходу виявили бажання отримати доступ до MVP PetsCare, вихід якого планується на початок наступного року.

Що таке PetsCare?

PetsCare – інноваційний ресурс, створений із застосуванням технологій штучного інтелекту і спрямований на задоволення потреб клієнтів ветеринарної медицини та послуг з догляду за тваринами. Забезпечує повний цикл взаємодії користувача з постачальниками ветеринарних сервісів – від пошуку лікаря, потрібної послуги або товару до консультації, записи або покупки онлайн.

Інформаційні технології все активніше проникають в усі галузі життя, і Ветеринарний конгрес продемонстрував, що сфера по догляду за тваринами також потребує інтеграції IT-сервісів і модернізації всіх її напрямків. Це дозволить усім фахівцям побудувати більш ефективну модель ведення бізнесу, а власникам тварин – своєчасно отримувати якісні послуги в максимально зручному форматі. PetsCare – саме той продукт, який зможе реалізувати ці завдання.

инновационный продукт PetsCare
FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

Cостоялся 17-й международный конгресс специалистов ветеринарной медицины

InsurCare
WeSure – инновационное цифровое страхование от FTL

Новый сервис от компании FTL станет персональным независимым брокером для каждого

InsurCare
WeSure – инновационное цифровое страхование от FTL

Новый сервис от компании FTL станет персональным независимым брокером для каждого

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання