Умови використання

Ласкаво просимо на веб-сайт компанії FTL Company Ltd. (Далі «FTL», «Компанія FTL» або «ми»).

Дякую Вам за Ваш візит.

Ці Умови використання (далі «Умови») являють собою договір, укладений між вами і FTL (спільно званим «Всі сторони»), який регулює використання вами цього веб-сайту (далі «Веб-сайт») та інших веб-сайтів, контрольованих FTL, як а також будь-який текст, дані, інформацію, графіку, логотипи, зображення та інші ресурси (далі «Матеріали»), які FTL і її дочірні компанії та відділення можуть надати у ваше розпорядження.

Ці Умови також охоплюють усі послуги, які ми надаємо на будь-якому з наших веб-сайтів (надалі в цій Угоді «Веб-сайт»).

Перед використанням Веб-сайту вас просять прочитати Умови. Використання нашого веб-сайту означає, що ви прочитали і зрозуміли наведені Умови. Ви не можете використовувати Веб-сайт, не прийнявши Умови.

Доступ до сайту
Заходячи на цей Веб-сайт, а також використовуючи свій обліковий запис на Веб-сайті, ви берете на себе зобов’язання дотримуватися Умови. Матеріали надаються тільки зареєстрованим користувачам.
Ви погоджуєтеся надавати правдиву, точну, актуальну і повну інформацію про себе протягом усього періоду використання Веб-сайту. Як власник облікового запису користувача ви несете відповідальність за отримання і обслуговування всього обладнання, послуг і програмного забезпечення, необхідних для доступу до Веб-сайту та його використання, а також за оплату відповідних витрат. Ви також несете відповідальність за конфіденційність пароля. Якщо ви вважаєте, що ваш пароль або інша конфіденційна інформація, що відноситься до Веб-сайту, була скомпрометована, ви зобов’язані негайно повідомити про це.
Час від часу ми будемо записувати особисті дані про вас. Це робиться з єдиною метою – надати вам доступ до Веб-сайту та дозволити вам використовувати його. Використання FTL зібраних даних регулюється положеннями FTL Заяви про конфіденційність в Інтернеті.
Ми залишаємо за собою право вимагати зміни вашого пароля або обмежити вам доступ до Веб-сайту, якщо ми вважаємо, що це виправдано.

Дозволене використання

Ви можете використовувати Веб-сайт в особистих і ділових цілях, якщо ви є споживачем продуктів і послуг FTL (далі «Дозволене використання»).
Цим ми надаємо вам обмежену, особисту, невиключну ліцензію без права передачі на використання та перегляд Матеріалів в рамках Дозволеного використання. Ваше право на використання Матеріалів залежить від дотримання вами цих Умов.
У вас немає інших прав щодо Сайту і Матеріалів. Заборонено змінювати, редагувати, копіювати або тиражувати будь-яку частину Сайту або Матеріалів, створювати на їх основі похідні роботи, застосовувати зворотний інжиніринг, змінювати або розширювати їх або використовувати їх неналежним чином.
Якщо ви копіюєте будь-яку частину Сайту в рамках Дозволеного використання, ці копії повинні містити повідомлення про авторські права та інші докази володіння FTL, як вони представлені на Веб-сайті.

Політика допустимого і несанкціонованого використання веб-сайту
Ми дозволяємо вам використовувати Веб-сайт в рамках Дозволеного використання. Будь-яке використання, що виходить за рамки Дозволеного використання, заборонене і, отже, не санкціоноване. Це пов’язано з тим, що всі права на Веб-сайт і Матеріали все ще належать FTL, її дочірнім компаніям або філіалам.
Несанкціоноване використання Сайту і Матеріалів може призвести до порушення українського та міжнародного законодавства про авторські права. Приклади заборонених дій наведені в Політиці допустимого використання FTL. Ви зобов’язані дотримуватися вказівок Політики допустимого використання FTL при використанні Веб-сайту та послуг, які він пропонує.

Припинення використання веб-сайту

Ми залишаємо за собою право відмовити вам у доступі до Веб-сайту в будь-який час. Ви також можете припинити його використання в будь-який час. Якщо ви порушите будь-яке з цих Умов, наша система автоматично заблокує вам доступ до Веб-сайту. А саме:


 • Якщо інше не погоджено з вами в письмовій формі, ми залишаємо за собою право скасувати або призупинити реєстрацію вас на веб-сайті, змінити її умови, відмовити вам у доступі до всього або частини веб-сайту без попереднього повідомлення в будь-який час і через будь-яку причину.
 • Ви можете припинити використання Веб-сайту в будь-який час.
 • Якщо наша система автоматично блокує ваш доступ до Веб-сайту через порушення Умов, ви зобов’язані негайно знищити всі завантажені або роздруковані матеріали і їх копії.

  Відмова від відповідальності
  Веб-сайт представлений як є і може містити помилки.
  FTL не дає ніяких прямих, непрямих або передбачених законодавством гарантій щодо Веб-сайту, включаючи його придатність для комерції або для інших цілей або цілей дотримання прав власності та непорушення авторських прав.
  Це означає, що FTL не дає ніяких гарантій, що Веб-сайт буде працювати бездоганно. Не обмежуючи вищезазначених положень, FTL не гарантує, що Веб-сайт буде відповідати вашим вимогам, і не дає ніяких гарантій щодо безперебійної роботи, швидкості, безпеки і безпомилковості його змісту, а також щодо контролю помилок. FTL не дає ніяких гарантій щодо результатів, отриманих з використанням цього Веб-сайту, а також точності і надійності інформації, яку він представляє.
  Ніякі усні або письмові рекомендації або інформація, надана на Веб-сайті або через FTL, її філії і дочірні компанії, їх постачальників або відповідних посадових осіб, менеджерів і співробітників (разом іменованих «Сторонами FTL»), не дають підстав для будь-яких гарантій. FTL не гарантує справедливу сатисфакцію.

  Звільнення від відповідальності
  Сторони FTL ні в якому разі не несуть відповідальності за (A) непрямі, фактичні, непрямі, штрафні та приблизні збитки або (B) збитки, що перевищують 100 (сто) доларів США (включаючи збитки від втрати доходу, втрати переговорної позиції, втрати репутації, втрати зручності використання, припинення бізнесу або будь-які інші нефінансові втрати), які виникають в результаті використання або неможливості використання Веб-сайту або в зв’язку з ним, незалежно від того, чи були такі збитки понесені через гарантії, делікту, законодавчий акт або інші форми законодавства, навіть якщо будь-яка із Сторін FTL була проінформована (або можна було розумно очікувати, що вона знала) про можливість таких втрат.

  Винятки та обмеження
  У деяких юрисдикціях не допускається звільнення від певних гарантій або обмежень відповідальності за певні збитки. В результаті деякі з вищевказаних винятків і застережень про відмову від відповідальності можуть не застосовуватися у вашій юрисдикції. У разі, якщо Сторони FTL не мають права заперечувати непрямі гарантії або обмежувати свою відповідальність, обсяг і термін таких гарантій, а також відповідальність Сторін FTL повинні рівнятися мінімуму, встановленому законом.

  Зміни на веб-сайті FTL
  FTL залишає за собою право вносити зміни в Сайт, а також призупиняти або припиняти його роботу в будь-який час без попереднього повідомлення. Зокрема:

  • FTL залишає за собою право вносити зміни в Сайт та Матеріали, а також в продукти і ціни, зазначені на ньому, в будь-який час без попереднього повідомлення.
  • Якщо Веб-сайт застаріє, FTL не бере відповідальність за його оновлення.
  • Інформація на Сайті може відноситися до товарів і послуг способом, недоступним у вашій країні.

   Ми рекомендуємо вам проконсультуватися з вашим місцевим представником FTL, щоб дізнатися про продукти та послуги, які ви можете отримати через Веб-сайт.

   Ваші дані
   У деяких розділах веб-сайту (таких як чат, огляди, відгуки, спільноти і форуми) ви можете залишати коментарі, інформацію, дані, текст, музику, звуки, зображення, відео, повідомлення та інші матеріали (кожен окремий тип називається “дані “). Ви погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за всі дані, які ви надаєте, і що ці дані не вважаються конфіденційними або приватною власністю. Більш того, FTL не гарантує вам право вимагати від FTL або будь-якої іншої третьої сторони редагувати або видаляти будь-які ваші Дані.

   Надаючи будь-які Дані, ви гарантуєте, що:


   • вам 18 років або більше;
   • у вас є всі права на дані, які ви надаєте (включаючи всі права на текст, код, аудіо, відео та цифрові записи, що містяться в цих даних, а також на їх відтворення), або ви придбали всі необхідні права на дані і надаєте FTL право використовувати його, як описано в цих Умовах;
   • ви є особою, зображення і / або голос якого знаходяться в наданих вами Даних, або (якщо Дані стосуються третьої сторони) у вас є дозвіл відповідної третьої сторони (включаючи дозвіл батьків або опікунів осіб молодше 18 років (вісімнадцять) для передачі таких даних, і ви можете надати FTL права на них, як описано в цих Умовах;
   • надані вами Дані не порушують авторські і патентні права, товарні знаки, інформацію про права власності або інші права інтелектуальної власності, права на конфіденційність, правила веб-сайтів соціальних мереж або будь-яких інших юридичних осіб, а також немайнові права третіх осіб; < / li>
   • ви погоджуєтеся відмовитися від всіх особистих немайнових прав на дані, які ви надаєте;
   • наскільки вам відомо, надані вами дані є правдивими, точними і надійними;
   • надані вами Дані не порушують ніяких законів (включаючи закони, що регулюють експортний контроль, захист прав споживачів, недобросовісну конкуренцію та заходи з боротьби з дискримінацією і вводить в оману рекламою);
   • Надані вами дані не є і не можуть з повною підставою розглядатися як такі, що ганьблять, наклепницькі, пропагандують ненависть, дискримінують (за расовими, етнічними, релігійними ознаками або іншим чином), образливі, вульгарні, порнографічні, непристойні, порушують недоторканність приватного життя або містять незаконну загрозу або залякування будь-якої людини, групу осіб або підприємство;
   • ви не отримували і не отримаєте ніякої компенсації або винагороди від третіх осіб за ці Дані;
   • надані вами Дані не містять інформації зі сторонніх сайтів, включаючи поштові та електронні адреси, контактну інформацію або номери телефонів третіх осіб (така інформація може бути надана тільки про себе);
   • надані вами Дані не містять вірусів, хробаків, шпигунського, рекламного ПЗ або інших потенційно шкідливих програм або файлів;
   • надані вами Дані не містять інформації, яку ви вважаєте конфіденційною, особистою або захищеною авторським правом;
   • надані вами Дані не містять несанкціонованої реклами або матеріалів, небажаних повідомлень, спаму, листів щастя, деталей фінансових пірамід або жорстких продажів в будь-який інший формі.

    Надаючи Дані, ви надаєте FTL безвідкличний, безстроковий, переданий, невиключний, повністю оплачуваний, глобальний та безкоштовний дозвіл, що субліцензується на різних рівнях, на наступні дії:

    • використовувати, поширювати, відтворювати, змінювати, адаптувати, перекладати або публікувати надані вами Дані (або будь-які їх модифікації) повністю або частково, в будь-якій формі, будь-якими засобами, як існуючими, так і майбутніми;
    • використовувати дані, які ви надаєте (і даєте дозвіл на використання), будь-яким способом і для будь-яких цілей (включаючи комерційні цілі) на свій розсуд, і зокрема, але не виключно, для включення даних повністю або частково або в будь-якій зміненій формі в будь-якій технології, продукті або послузі;
    • показувати рекламу, пов’язану з наданими вами Даними, а також використовувати її для просування.

     Компанія FTL може попередньо модерувати надані вами Дані і управляти розділами цього Веб-сайту, де такі Дані можуть бути наведені, але не зобов’язана робити це. Зокрема, FTL не зобов’язана публікувати, показувати або поширювати будь-які Дані, які ви надаєте на Веб-сайті, і може видалити або відхилити такі Дані в будь-який момент і з будь-якої причини. Компанія FTL не несе відповідальності за втрату, крадіжку або пошкодження наданих вами Даних. Крім того, ви надаєте FTL право вільно розкривати дані, які ви надаєте третім особам, не вимагаючи від таких третіх осіб зобов’язання про нерозголошення.

     Права інтелектуальної власності
     Компанія FTL поважає права на інтелектуальну власність інших осіб і просить вас чинити так само. Ми залишаємо за собою право припинити обслуговування і / або заблокувати доступ до Веб-сайту для користувачів, які порушують права інтелектуальної власності інших осіб, на наш розумний розсуд.
     Якщо ви вважаєте, що ваша робота була розміщена на нашому веб-сайті з порушенням ваших авторських прав і / або товарного знаку, ми просимо вас повідомити нам про це відповідно до процедури, описаної на нашому ресурсі, яка охоплює скарги про порушення прав на веб-сайтах FTL.

     Товарні знаки FTL
     Логотип, який використовується компанією FTL (далі «Логотип FTL»), є зареєстрованим товарним знаком, що належить компанії FTL і / або її філіям.

     Логотип FTL:

     ftl-logo -blue ftl-logo-black

     Текстові товарні знаки FTL можуть використовуватися для правильних і точних посилань на компанію FTL, її продукти і послуги відповідно до наступних правил.

     Логотип FTL може використовуватися тільки компанією FTL і партнерами, які уклали письмову угоду з компанією FTL, яка дає їм особливий дозвіл на використання логотипу. Будь-яке інше використання логотипу FTL і стилізованих символів заборонено.
     Забороняється використовувати товарні знаки FTL якимось чином, якщо це може ввести клієнтів в оману щодо ваших стосунків з компанією FTL або походження будь-яких продуктів і послуг, або представити компанію FTL в якості спонсора або гаранта якості. Будь-яке використання товарного знаку FTL, яке може ввести в оману, вважається незаконним і заборонено.

     Використання товарних знаків уповноваженими партнерами FTL
     Якщо у вас є ділові відносини з FTL, ви зобов’язані дотримуватися правил та положень про використання товарних знаків, зазначених в вашій письмовій угоді.
     Якщо ваша поточна угоду з FTL дозволяє вам використовувати товарні знаки FTL, але не встановлює правила цього, ви зобов’язані дотримуватися інструкції, що містяться в цих Умовах.
     Якщо виникнуть будь-які питання, ми просимо вас зв’язатися з вашим консультантом або іншим представником FTL.

     Загальні інструкції з використання товарного знаку FTL
     Наступні правила застосовуються до компаній, які мають дозвіл на використання товарних знаків FTL, особливо до партнерів FTL за контрактом.

     • Компанія FTL, керуючись своїми товарними знаками, використовує, але не вимагає, щоб інші використовували символи, пояснення або підтвердження товарних знаків, якщо їх використання не обумовлено в договірній угоді.
     • Товарні знаки FTL повинні використовуватися після іменників, до яких вони належать, наприклад, служби підтримки FTL і т.д.
     • Товарні знаки FTL повинні використовуватися в їх первинному вигляді. Ніякі варіанти не допускаються.
     • Забороняється використовувати товарні знаки FTL будь-яким способом, який може ввести клієнтів в оману щодо походження товарів або послуг або представляти FTL в якості спонсора або гаранта якості.
     • Забороняється використовувати товарні знаки FTL для помилкових заяв про компанію FTL, її продукти і послуги.
     • Забороняється використовувати або інтегрувати товарні знаки FTL в інші товарні знаки, назви компаній, продукти і послуги, імена користувачів в соціальних мережах або доменні імена.
     • Забороняється імітувати дизайн корпоративного продукту FTL, дизайн і стиль упаковки, рекламні матеріали, слогани, девізи або конфігурації і логотипи веб-сайтів, а також використовувати їх в якості основи для іншої роботи.
     • При згадці FTL в офіційних документах (наприклад, в річних і фінансових звітах) рекомендується зазначати повну назву юридичної особи, наприклад FTL Company Ltd.

      Додаткові правила використання логотипу FTL авторизованими користувачами
      Основний логотип FTL:

      ftl-logo -blue

      На кольоровому або темному тлі можна використовувати наступне зворотне зображення:

      Для чорно-білого друку використовуйте чорно-білий логотип:

      ftl-logo -black

      Якщо повнокольорове відтворення неможливе, використовуйте наступне перевернуте зображення на темному тлі:

      Вільний простір навколо кожного боку логотипу не повинно бути менше 50% його висоти. Цей простір не повинен містити текст, графічні елементи або візуальні символи.

      Мінімальна необхідна ширина друкованого носія з логотипом FTL становить 15 мм. У разі цифрової сторінки ширина повинна бути не менше 35 пікселів.


      Заборонено:

      • використовувати логотип FTL («Логотип»), якщо у вас немає явного письмового дозволу на це від FTL Company Ltd.;
      • розміщувати логотип на композиційному або орнаментальному тлі;
      • додавати відображення до логотипу;
      • змінювати форму логотипу;
      • змінювати або спотворювати структуру логотипу;
      • додавати рамки до логотипу;
      • заливати літери логотипу кольором;
      • обмальовувати логотип;
      • змінювати колір логотипу;
      • розміщувати символи або текст в логотипі або у вільному просторі навколо нього;
      • розміщувати зображення в логотипі.

       Ці правила можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Партнери FTL повинні регулярно перевіряти цю сторінку на предмет змін і повинні зв’язуватися з представниками FTL, щоб переконатися, що зміни відповідають чинним правилам використання товарних знаків FTL.

       Посилання на сторонні веб-сайти
       Посилання на сторонні веб-сайти розміщені на цьому веб-сайті наведені виключно для зручності користувачів. Переходячи по кожному із цих посилань, ви залишаєте цей веб-сайт. Компанія FTL не зобов’язана перевіряти сторонні веб-сайти, на які ви переходите з нашого Веб-сайту, не контролює їх і не несе відповідальності за них або за продукти, послуги і контент, які вони надають. FTL не дає ніяких гарантій щодо надійності сторонніх веб-сайтів, включаючи інформацію, програмне забезпечення, продукти, послуги та матеріали, які вони надають, а також можливі наслідки їх використання. FTL не підтримує ці сайти. Коли ви залишаєте наш веб-сайт на веб-сайти інших компаній, ви робите це на свій розсуд. Крім того, ви зобов’язані дотримуватися політики конфіденційності та умов використання таких сторонніх веб-сайтів. Ці Умови не регулюють використання сторонніх веб-сайтів.

       Розміщення посилань на веб-сайти
       Ми дозволяємо вам розміщувати посилання на наш веб-сайт на інших веб-сайтах для зручності. Якщо інше не зазначено в будь-яких спеціальних процедурах, ви зобов’язані дотримуватися всіх законів і наступних умов при розміщенні посилання на наш веб-сайт в будь-якому місці:

       • На матеріали можна посилатися, але не можна їх копіювати;
       • Ви можете використовувати і відтворювати логотип і товарний знак FTL тільки відповідно до правил їх використання;
       • Заборонено вставляти Матеріали FTL в зовнішні ресурси за допомогою фреймворків;
       • При розміщенні посилання на веб-сайті заборонено прямо вказувати або мати на увазі, що компанія FTL підтримує веб-сайт або продукти, послуги або контент, які вона пропонує, або стверджувати, що FTL якимось чином пов’язана з веб-сайтом; < / li>
       • Заборонено вводити людей в оману щодо ваших стосунків з FTL;
       • Забороняється надавати недостовірну інформацію чи таку, що вводить в оману про FTL, її продукти і послуги;
       • Забороняється розміщувати посилання на наш веб-сайт на веб-сайтах, які можуть бути визначеними спірними, образливими або шокуючими;
       • Посилання на наш веб-сайт можуть бути надані тільки на веб-сайтах, які підходять для будь-якого віку.

        Міжнародні та експортні питання
        Компанія FTL керуе веб-сайтом зі своїх підрозділів, розташованих в Києві, Україна. Компанія FTL не може гарантувати, що Веб-сайт підходить або буде доступний за межами України або в регіонах, де його вміст суперечить місцевому законодавству або є забороненим.
        Якщо ви використовуєте цей Веб-сайт за межами України, ви робите це на свій розсуд і несете повну відповідальність за дотримання місцевого законодавства.
        При використанні веб-сайтів FTL ви погоджуєтеся дотримуватися всіх обмежень і законів про експорт та реекспорт, визначених Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, а також іншими державними органами та установами України або інших відповідних країн. Ви також зобов’язалися дотримуватися чинного законодавства, яке включає в себе недопущення передачі або організації передачі будь-яких матеріалів в країни, на які поширюються санкції.
        Використовуючи будь-які Матеріали, на які поширюються такі обмеження і нормативні акти, ви підтверджуєте та гарантуєте, що ви не перебуваєте в такій країні або під її контролем, ви не є її громадянином або резидентом, і ви не берете участь в описаних вище випадках.

        Відшкодування
        Ви погоджуєтеся компенсувати Сторонам FTL все понесені витрати, а також захищати їх від будь-яких претензій, відповідальності, збитків, витрат і зборів (включаючи розумні судові витрати), які можуть бути понесені Сторонами в результаті порушення цих Умов вами або будь-якою особою, яка використовує ваш обліковий запис. Компанія FTL залишає за собою право застосовувати виключні засоби правового захисту і брати на себе контроль над будь-якими питаннями, які в іншому випадку були б під вашою відповідальністю. В такому випадку ви погоджуєтеся співпрацювати з компанією FTL з метою захисту претензій.

        Засоби електронного зв’язку
        Відвідуючи веб-сайт або відправляючи електронні листи в FTL, ви спілкуєтеся з компанією FTL за допомогою електронних засобів. Ми можемо відповісти вам по електронній пошті або опублікувати повідомлення на Сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що всі такі електронні повідомлення, оголошення та інші інформаційні повідомлення від FTL наче відправляються в письмовій формі і відповідають всім відповідним юридичним вимогам.

        Право власності
        Якщо інше не зазначено в цих Умовах, всі Матеріали і їх форма подання на Сайті є виключною власністю © FTL Company Ltd. Всі права, які не були прямо заявлені будь-якій стороні у цій Угоді, захищені. Відтворення, поширення, зміна, ретрансляція і публікація матеріалів, захищених авторським правом, без явного письмового дозволу правовласника або ліцензії заборонені, якщо чинним законодавством не передбачено інше.

        Повне розуміння і згода між сторонами
        Ці Умови, а також всі додаткові умови, з якими ви погоджуєтеся, використовуючи окремі розділи Веб-сайту, є повною, винятковою і остаточною угодою між усіма сторонами щодо питань, охоплених цими Умовами, і замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і FTL. Сторони FTL є сторонніми бенефіціарами відносно цих Умов, якщо такі треті сторони згадуються.

        Право
        Незалежно від вашого фактичного місцезнаходження, ці Умови регулюються законодавством України в тій же мірі, що і всі інші угоди, складені, укладені і виконані резидентами України на території України. На ці Умови не поширюються вимоги положень Конвенції Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів або Закону про єдині операції з комп’ютерною інформацією. Всі юридичні дії, що випливають з цих Умов або використання вами Веб-сайту, повинні розглядатися в судах України. З цією метою ви однозначно погоджуєтеся з винятковою особистою юрисдикцією таких судів.

        Різне
        Нездатність FTL реалізувати будь-яке право або положення цих Умов не означає, що компанія FTL відмовляється від такого права або положення. Навіть якщо компетентний суд визнає будь-який пункт цих Умов недійсним, ви погоджуєтеся з тим, що суд зробить все можливе, щоб здійснити FTL і ваші наміри, описані в такому пункті. При цьому інші пункти Умов залишаються в повній силі.
        Назви розділів в цих Умовах наведені тільки для зручності і не мають юридичної сили або договірного статусу. Умови залишаться в повній силі, навіть якщо ви припините використання Веб-сайту з будь-якої причини. До Умов не застосовується буквальне тлумачення в вашу користь або на користь FTL. Ці Умови, а також всі права і ліцензії, надані відповідно до них, не підлягають передачі або поступок з вашого боку, але можуть бути передані компанією FTL без будь-яких обмежень.

        Право FTL на зміну цих умов використання
        Компанія FTL залишає за собою виключне право час від часу вносити зміни до цих Умов (а також в будь-які документи, згадані в Умовах або згадані в них) на власний розсуд. Повідомлення про будь-які зміни публікуються на Сайті. Якщо у вас є заперечення проти таких змін, ви зобов’язані припинити використання Веб-сайту. Якщо ви продовжуєте використовувати Веб-сайт після повідомлення про зміни, це означає, що ви приймаєте зміни і погоджуєтеся дотримуватися їх умов та положень. Деякі положення цих Умов можуть бути скасовані повідомленнями правового характеру, в яких прямо вказується їх дія, або умови, опубліковані на певних сторінках цього Веб-сайту. У цьому випадку повідомлення або умова вважаються включеними до цих Умов і замінюють положення Умов, згадані в повідомленні або умові.

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання