Аудит інформаційних технологій

Увага до деталей дозволяє приймати зважені рішення

До IT-аудиту звертаються, коли виникає необхідність об'єктивно оцінити стан інформаційних систем, провести їх діагностику. Він допоможе впевнитися, що підприємство працює ефективно або знайти проблемні місця в існуючих бізнес-процесах.

Оскільки робота сучасного підприємства будується на комп’ютерних технологіях, а процеси все більше автоматизуються, аудит інформаційних систем перестав бути екзотичним явищем. Без нього не можна бути впевненим, що обладнання, яке обробляє критичні дані, функціонує безперебійно, а пов’язані з інформацією процеси проходять належним чином.

Передові компанії проводять ІТ-аудит із завидною регулярністю – як технічний огляд для автотранспорту або медичний – для співробітників. При цьому за допомогою до експертів звертаються як для комплексного обстеження цифрових систем бізнесу, так і для перевірки окремих ланок: серверної та мережевої інфраструктур, корпоративних мереж, програмного забезпечення, елементів кібербезпеки.

Аудит інформаційних технологій також буде корисним для оцінки ефективності використання бюджету компанії на ІТ-напрямок: обладнання, хостинги, ліцензії, сервіси, веб-сайти і навіть кваліфікації та зарплати штатних IT-співробітників.

IT-аудит, виконаний фахівцями FTL Company Ltd., виявить слабкі місця в інфраструктурі й бізнес-процесах вашого підприємства, дасть рекомендації для їх усунення та підвищення ефективності, забезпечення безпеки даних. У підсумку ви отримаєте дорожню карту змін для цифрової трансформації вашого бізнесу.

IT-аудит

Наші переваги

Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Портфолио

Портфоліо

Успішні проекти з IT-стратегії, архітектури інфраструктури, кібербезпеки, розробки ПЗ.
Клиенты

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix, Банк СІЧ і ін.

Пов'язані послуги

Дізнайтеся про свої слабкі сторони раніше конкурентів!

ІТ послуги FTL Company Ltd. прискорюють вашу цифрову трансформацію

Керовані та професійні IT-послуги допоможуть вам в Digital-трансформації.
Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання