Новость

WeSure – инновационное цифровое страхование от FTL

21 Листопада, 2019

Новий сервіс від компанії FTL стане персональним незалежним брокером для кожного, хто потребує якісного страхування. А для компаній – це відмінна можливість розширити свою клієнтську базу, не докладаючи додаткових зусиль.

InsurCare

WeSure – це онлайн-платформа, яка інтегрує всі пропозиції страхового ринку, дозволяючи користувачеві підібрати оптимальний для нього варіант, використовуючи аналітику BigData, систему фільтрів і рейтинги.

Сервіс оцифровує увесь процес укладання угоди між клієнтом і компанією – від пошуку послуги за обраними параметрами до її купівлі. У WeSure всі компанії отримують рівні можливості просування на ринку. Таким чином, для страхових компаній – це:


 • безкоштовне джерело нових клієнтів;
 • можливість продажу послуг;
 • оптімізація і автоматизація процесів;
 • підтримка репутації.


Кожен партнер WeSure отримує в розпорядження систему, яка дозволяє зручно і швидко розміщувати свої послуги, створювати рекламні кампанії, консультувати і супроводжувати клієнтів. Кожен користувач буде отримувати лише ті пропозиції, які можуть його зацікавити, підвищуючи рівень довіри і збільшуючи відсоток угод.

InsurCare: штучний інтелект і BigData для ефективності страхового ринку

В основі сервісу – штучний інтелект, що автоматично навчається, який дозволяє користувачеві знайти кращу пропозицію відповідно до його запитів і потреб. WeSure забезпечить огляд всього страхового ринку.

Наша мета – надати клієнту якісний страховий продукт на кращих умовах, витративши мінімум часу і сил на пошуки і ознайомлення з деталями. Після заповнення анкети для виявлення ключових потреб користувач отримує доступ в особистий кабінет, де він може з легкістю керувати своїми страховими полісами. Сервіс аналізує призначену для користувача інформацію в режимі реального часу, щоб знаходити найбільш вигідні варіанти. Опції і можливості, доступні клієнту:


 • онлайн-консультації від страхових фахівців;
 • рекомендації на основі ІІ;
 • екстрені служби в один клік;
 • історія всіх транзакцій;
 • підтримка 24/7;
 • повідомлення;
 • акції та знижки.


 • За настання будь-яких змін в житті користувача – вихід на пенсію, втрата роботи, хвороба і т. д. – сервіс запропонує відповідні пакети згідно з потребами і ризиками клієнта.

  Цифрова екосистема WeSure обслуговує клієнтів і постачальників послуг, пропонуючи розумний і ефективний спосіб управління страховими сервісами, а також процесами бек-офісу. WeSure прагне встановити нові стандарти у сфері страхування, роблячи їх гнучкими, доступними і ефективними. Ми створюємо майбутнє страхування в Україні та за її межами.

инновационный продукт PetsCare
FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

Cостоялся 17-й международный конгресс специалистов ветеринарной медицины

инновационный продукт PetsCare
FTL представила PetsCare на ветеринарном форуме ЦСВМ

Cостоялся 17-й международный конгресс специалистов ветеринарной медицины

InsurCare
WeSure – инновационное цифровое страхование от FTL

Новый сервис от компании FTL станет персональным независимым брокером для каждого

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання