Бізнес-консалтинг і ІТ-аутсорсинг

Грамотне управління інформаційними ресурсами і процесами допоможе бізнесу вийти на новий рівень

Слушні поради для ефективності бізнесу

Без продуманої інтеграції передові технології можуть стати дорогою іграшкою. Своєчасна консультація IT-фахівця часто корисніша за необдуману модернізацію. Ми даємо лише корисні поради, - FTL Company Ltd.
ІТ-консалтинг для бізнесу

У Вашого бізнесу є ресурси для зростання і вразливі місця, про які Ви не знаєте. Помітити неочевидні для менеджменту рішення, інтегрувати їх в працюючий бізнес без збоїв і зупинок виробництва – це завдання для системних інтеграторів.

FTL Company Ltd. з 2007 року професійно консультує бізнес з розвитку інформаційних систем. Аудит ІТ-інфраструктури Вашого підприємства покаже її слабкі сторони, а консалтинг знайде ресурси для оптимізації.

Ви дізнаєтеся, як з мінімальними витратами збільшити ефективність бізнес-процесів і якість продукції, які технології варто впровадити, а від яких – відмовитися, як знизити витрати і при цьому підвищити відмовостійкість виробництва.

Что такое ИТ-консалтинг

500

і більше параметрів перевірки ІТ-інфраструктури

200

і більше стандартів й протоколів інформаційних технологій

IT-консалтінг допоможе
Эффективность

оцінити ефективність бізнес-процесів і компетенцію співробітників

поддержка

знизити витрати на утримання IT інфраструктури

Безопасность сетей и баз данных

підвищити безпеку баз даних, мереж і кінцевих пристроїв

ИТ-аудит или консалтинг: что выбрать
ІТ-аудит або консалтинг: що вибрати

Оптимізація бізнесу не відбувається за один день. Як правило, фахівцям потрібно вивчити ваш бізнес, його процеси та технології, провести IT-аудит, дізнатися рівень компетенцій співробітників і багато інших чинників. Це трудомісткий процес, результатом якого стане стратегія цифрової трансформації з картою послідовно розписаних кроків.

Такий підхід – з проведенням аудиту, проектуванням ІТ-інфраструктури, складанням довгострокового плану дій і навіть можливим супроводом ІТ-складової бізнесу на аутсорсинг – називається комплексним консультуванням. Він зачіпає всі без винятку рівні.

При цьому кожен етап може бути застосований окремо. Для вирішення конкретних проблем в цифровий інфраструктурі можна звернутися до спрямованого IT-консультування і вибіркового аудиту. Винятком є ​​тільки стратегія, яку не можна побудувати без інформації про поточний стан бізнесу.

Рекомендації та звіти після виконаної роботи стануть основою для довгострокового планування розвитку підприємства або, як мінімум, важливим елементом в бізнес-стратегії. Ви дізнаєтеся, як з мінімальними витратами збільшити ефективність виробництва та якість продукції, які технології варто впровадити, а від яких – відмовитися, як знизити витрати і при цьому підвищити відмовостійкість виробництва.

Послуги бізнес-консультування

Подивіться на свій бізнес очима IT-експерта!

Всі послуги FTL

Інноваційні IT-рішення від FTL Company Ltd. допомагають збільшити прибуток за рахунок зниження експлуатаційних витрат, мінімізувати бізнес-ризики і домогтися довгострокової переваги над конкурентами.

Новини

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання