Створення резервних копій та відновлення

Цифрові технології, які оберігають ваші дані і бізнес

Вам траплялося втрачати телефонний номер, записаний на клаптику паперу? Погодьтеся, неприємна ситуація, яка комусь коштувала часу або грошей. А тепер уявіть, що на цьому листочку записана ключова для бізнесу інформація: обсяги поставок, замовлення клієнтів, контакти контрагентів, фінансова інформація, «секретні інгредієнти» і коди доступів. У скільки вам обійдеться втрата цих записів?

Сьогодні таким листочком є ​​бази даних. Вони зберігають критичні для бізнесу дані, які постійно змінюються, доповнюються, перезаписуються. Без них неможлива робота важливих бізнес-додатків. Навіть тимчасова втрата доступу до цієї інформації може повністю зупинити виробництво, що обернеться фінансовими втратами. Гірше тільки повна втрата даних – в деяких випадках після цього на бізнесі можна ставити хрест.

Тому системи резервного копіювання стали обов’язковим елементом сучасної ІТ-інфраструктури. А фразу «зробити бекап» (Backup) знають навіть далекі від IT люди. Такі системи дозволяють відновити дані в разі їх часткового пошкодження і навіть повної втрати після програмного і апаратного збою або вторгнення.

FTL Company Ltd. пропонує рішення для резервного копіювання та відновлення даних різного ступеня складності. Одні – підійдуть для захисту окремих файлів або локальних дисків на комп’ютерах топ-менеджерів, інші – для бекапа сайтів або СУБД від Oracle, MySQL, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, MySQL, треті – для кастомних рішень зберігання інформації.

У результаті, бізнес буде краще підготовлений до стресових ситуацій – вам стануть доступні можливості миттєвого відновлення ключових файлів, сценарії аварійного перемикання між джерелами даних і технології для запобігання втрат. А головне, більше не доведеться переживати, що ви можете втратити «листочок з важливою інформацією».

Наши преимущества

Опыт

Досвід

Ми дбаємо про захист даних наших клієнтів з 2007 року.
Технологии

Технології

Працюємо з кращими вендорами: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Microsoft.
Клиенты

Клієнти

Серед наших задоволених клієнтів Банк СІЧ, Лакталіс Україна, ПАЙОК, Euromix та ін.

Пов'язані послуги

Працюйте з інформацією безпечно!

ІТ послуги FTL Company Ltd. прискорюють вашу цифрову трансформацію

Керовані і професійні IT послуги допоможуть вам в Digital-трансформації.
Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання