Комплексний проект з перенесення ІТ-інфраструктури великого FMCG дистриб'ютора з локальних офісів в Україні на хмарні сервери в ЄС

Комплексний консалтинг IT-інфраструктури великого FMCG дистриб'ютора. Інженери ФТЛ обстежили обладнання та мережі компанії, систематизували і склали карту підсистем всіх філій, ЦОДів. Розробили і захистили стратегію міграції бізнесу в «хмари».
ЄВРОМІКС, дистриб'ютор в FMCG-секторі і логістичний оператор

Продає в Україні продукцію Henkel, Loreal, SC Johnson, Ferrero, Colgate, Schwarzkopf, Beiersdorf та ін.

 • 25 000 кв. м. складських комплексів. </ li>
 • 1 000 співробітників. </ Li>
 • 15 філій і сервісний центр. </ Li>
 • 27 000 клієнтських торгових точок. </ Li>
  </ Ul>

WEB- сайт

euromix.in.ua

Индустрия

Логістика

Услуги

Технологии

Завдання

 • Сканування ІТ-інфраструктури компанії, щоб перевірити всі гаджети, ЦОДи і мережі.
 • Побудова карти підсистем в розрізнених підрозділах ЄвроМікс.
 • Створення стратегії розвитку IT-складової бізнесу.
 • Захист результатів аудиту за кожним напрямом.

Підхід

За допомогою програмних рішень Tenable Network Security сканували ІТ-інфраструктуру ЄвроМікс. Результати об’єднали в цифрову карту. Рекомендації по кожному сегменту представили в звіті топ-менеджменту і керівникам профільних підрозділів. Розробили і захистили IT-стратегію.

Результат

 • Детальна карта ІТ-інфраструктури компанії: серверне обладнання, робочі станції, мережі, оргтехніка та ін.
 • Звіт із зазначенням проблемних місць і рекомендаціями щодо усунення недоліків.
 • Стратегія розвитку IT-напрямку.

Значення

ЄВРОМІКС дізнався про стан цифрової інфраструктури. Для існуючих і потенційних проблем підготували рішення. Результати аудиту стали основою для IT-стратегії, на якій за півтора року побудували нову ефективну інфраструктуру.

Систематизація заплутаної ІТ-інфраструктури ЄВРОМІКС забрала немало часу, але ми змогли представити її у вигляді зрозумілої цифрової карти.

Станіслав Нікіфоров,

Software & Solutions Architect, FTL Company Ltd.

Комплексний консалтинг для ЄВРОМІКС

ЄВРОМІКС зіткнувся з незрозумілим зростанням навантаження на сервіси. Розрізнена ІТ-інфраструктура компанії, яка об’єднувала центральний офіс, 15 філій, складські комплекси і ЦОДи не піддавалася централізованому управлінню. Протягом двох місяців системний інтегратор FTL Company Ltd. провів комплексний консалтинг цифрової бази великого дистриб’ютора і представив рішення.
Щоб оцінити поточний стан інфраструктури, інженери проаналізували обладнання, сервіси та мережі. Для сканування інфраструктури використовувалися продукти Tenable Network Security.

Фахівці ФТЛ склали детальну карту цифрової інфраструктури ЄВРОМІКС. Документ обсягом понад тисячу сторінок описував підсистеми, девайси, сервіси та ресурси компанії, а також пов’язані з ними проблеми. Рекомендувалося замінити існуючу систему, оскільки поточна конфігурація заважає масштабувати і розвивати бізнес.

Результати аудиту ІТ-інфраструктури представили в звіті на 200 сторінок, приділивши увагу кожному сегменту: мережевій і серверній інфраструктурі, кібербезпеці, автоматизованим робочим місцям і т.д. На підставі аудиту, експерти ФТЛ розробили стратегію розвитку ІТ-інфраструктури ЄВРОМІКС на найближчий рік-півтора.

Доповіді по усіх напрямках аудиту та обґрунтування ефективності стратегії були представлені керівнику компанії, главам фінансового департаменту, IT-напрямку і внутрішньої безпеки.

Результати ІТ-аудиту та запропонована стратегія були прийняті. За півтора роки інженери FTL Company Ltd. побудували для ЄВРОМІКС ефективну цифрову інфраструктуру.

Надані послуги

IT-консалтинг

IT-консалтинг

Аудит IT-инфраструктуры

IT-консалтинг

Разработка стратегии развития

IT-консалтинг

Клієнт отримав

Детальна карта цифрової інфраструктури

Детальна карта цифрової інфраструктури

Детальна карта цифрової інфраструктури

Закладіть надійний фундамент для бізнесу!

IT-аудит покаже тріщини в цифровому фундаменті Вашого бізнесу, а стратегія допоможе надійно залатати їх.

Аналогічні проєкти

Зателефонувати
+380 44 538 13 00
or
Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Поставте нам запитання